Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Perzyny – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 300 000 zł9 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę nr 29/2 o powierzchni 9.200 m , położoną w miejscowości Perzyny, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł9 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

2 422 500 zł9 690 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora Zbąszyńskiego- błędno, perzyny- 9690 mkw, blisko plaży położona 90 km od Poznania Działka posiada koncepcję zagospodarowania terenu pod 25 domków hotelowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

99 900 zł3 700 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej położony w miejscowości Nieborza (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Siedlec). Powierzchnia 0,3700.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Węgleszyn

Węgleszyn(Perzyny + 20 km)

195 000 zł8 200 m² 23,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 8 200 m2, zlokalizowana w Węgleszynie, gm. Oksa. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stosunku do drogi, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Teklin

Teklin(Perzyny + 21 km)

100 000 zł11 600 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykła oferta sprzedaży - Działka nad Zalewem Cieszanowickim Prezentujemy ekskluzywną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 11 600 m , zlokalizowanej w niezwykle malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Brzozowa

Brzozowa(Perzyny + 15 km)

95 000 zł1 735 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miasta, hałasu i codziennego pośpiechu? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 1735 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Rybojady

Rybojady(Perzyny + 21 km)

101 430 zł1 127 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna W pobliżu jeziora wielkiego, rybojady! niepowtarzalna, unikatowa lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 1127m2 objętą miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

526 720 zł7 096 m² 74,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położona w miejscowości Nądnia, w gminie Zbąszyń, w spokojnej okolicy, w pobliżu Jeziora Zbąszyńskiego. Szczegóły oferty: -łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z linią brzegową Złotniki

Złotniki(Perzyny + 25 km)

59 000 zł14 700 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: grunty rolne i rolno budowlane (mpzp!), miejscowość Złotniki, gmina Małogoszcz, powiat jędrzejowski, woj, świętokrzyskie: działka nr ew. 2205 - 1,47 ha - 59'000 pln (rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Rogi

Rogi(Perzyny + 7 km)

59 000 zł12 500 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w miejscowości Rogi, w gminie Wielgomłyny, o powierzchni 12 500 m2. Działka : o pow. 12 500m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Pradła

Pradła(Perzyny + 23 km)

196 000 zł1 500 m² 130,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Pradłach gmina Kroczyce. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy pięknie położona działkę w Pradłach ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Rudniki

Rudniki(Perzyny + 22 km)

80 000 zł7 200 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki rolne Rudniki k. Koniecpola | 7200 m Na sprzedaż dwie działki rolne o numerach 99 i 100, położone w malowniczej miejscowości Rudniki, gmina Koniecpol, woj.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij